חברות וחברים יקרות ויקרים,

קודם כל אני רוצה לחזק את ידיכם וידיכן במצב הקשה הזה. אני יודעת כמה מפחיד ומלחיץ וכמה קשה ומדאיג ואני רוצה להפציר בכן ובכם לא להתייאש. המצב עוד ישתנה לטובה.

אישרנו השבוע בוועדת החוץ והבטחון צו 8 ל- 1,400 אנשי מג"ב. זה צו לא מוגבל בזמן ולכן דרשתי ממשרד הבטחון להפעיל עבורם את חוק הארכת מועדים, שיאפשר להם דחיה בתשלומים והגשת דו"חות מס. הוצאת הצו הייתה חייבת להיעשות יחד עם שמירה על הזכויות הסוציאליות של חיילי המילואים. אני אעקוב לראות שזה קורה.

/Pulseem/ClientImages/3320///%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%AA%20%D7%97%D7%95%D7%A5.jpg

כולנו דואגות ודואגים לנפגעים ולפצועים, ביקרתי חלק גדול מהם יחד עם נציגות מרשימה של הסיעה ועמדנו נפעמות מול האומץ והתושייה של הציבור.

/Pulseem/ClientImages/3320///%D7%91%D7%99%D7%AA.jpg
/Pulseem/ClientImages/3320///%D7%91%D7%99%D7%AA%203.jpg

על הרקע הזה נאמתי כשהגשתי את הצעת אי האמון הראשונה של מושב הכנסת שנפתח השבוע, וגם התראיינתי אצל מרב מילר בערוץ הראשון, בקול ברמה ועם חברי צחי הנגבי  ב"הכל דיבורים".

תודה רבה לכן ולכם על התגובות המחזקות והתומכות בחוק לביטול מכונות המזל של מפעל הפיס שיזמתי. ועדת שרים לחקיקה הצביעה השבוע נגדו, למרות תמיכה מדהימה של גורמי מקצוע. אבל השר אריה דרעי הגיש ערר ואנחנו נמשיך במאבק נגד ההגיון של השרים: לעודד התמכרות להימורים ועוני בתירוץ שזה מממן כיתות לימוד. האזינו לראיון שלי בגל"צ יחד עם ש' המכור להימורים וגלית שבעלה התמכר להימורים, ותבינו בשביל מי החוק הזה כל כך חשוב.

ביום שני יש לנו יום חג דמוקרטי, בחירות למוסדות הציוניים. אני שמחה שמעמד ראוי כמו מיכאל ביטון הצטרף למעמדים אבל קק"ל זקוקה ליו"ר במשרה מלאה, לא חלקית, ולאיש בעל נסיון מוכח, שיוכל להחזיר אותה להיות גוף שבונה את מדינת ישראל. לכן אני תומכת בדני עטר וקוראת לכן ולכם להצביע לו כדי שיעשה בקק"ל את הדברים הגדולים שהשיג במועצה האזורית גלבוע.

אתן כבר אתי באינסטוש (אינסטגרם בשפת ה-וש)? אם לא אז בואו לעקוב אחרי, כיף שם!

סוף שבוע שקט ורגוע לכולנו ושבת שלום.

שלכם ושלכן,

מרב