שבוע טוב חברות וחברים יקרות ויקרים,

רק דיווח קצר על השבוע שעבר.היה לי הכבוד והעונג לנהל את לראשונה את ישיבת הסיעה, אחריה נפגשתי פגישות אישיות עם כל חברות וחברי הסיעה ואנחנו מתחילות להתוות את הדרך שלנו כסיעה בכנסת ה 20, כאופוזיציה ואלטרנטיבה לממשלת נתניהו. כבר היו לנו ארבעה הישגים פרלמנטריים ראויים ועוד היד נטויה. הצבענו נגד עוד העברת סמכויות בממשלה, והפעם סמכויות לגבי  מנהלת ההתנתקות. הנה הנאום שלי שמסביר למה.  לצפייה לחצו כאן.

ביום ששי נסענו, נציגות של הסיעה, לכנסיית הלחם והדגים להסיע הזדהות ולגנות את ההצתה המחרידה.  תודה רבה לציפי, לעמר, לדני ולברושי שבאו, תודה לזוהיר על היוזמה החשובה. התקבלנו על ידי כמרים מלאי הערכה ותודה לביקור וציבור שהיה צריך אוזן קשבת למצוקה מהקיפוח והרדיפה. חיזקנו והעברנו את המסר שחשוב לנו להעביר. וואלה כתבו על זה כאן  וגם מעריב כאן.

בשבוע שעבר איבדנו את השרה לשעבר שושנה ארבלי אלמוזלינו. הלכתי ללוות אותה בדרכה האחרונה ולשמוע מפי ותיקי המפלגה על פועלה המדהים למען החברה והמדינה בכלל ולמען נשים בפרט. שושנה ארבלי אלמוזלינו היא אחת מאותן אמהות שסללו לכולנו את הדרך.
/Pulseem/ClientImages/3320///unnamed%20(2).jpg

ולסיום, מזמינה אתכן ואתכם לכנס שלנו בכנסת ביום רביעי הקרוב בעניין התעמרות בעבודה. התכנית מרתקת והנושא חשוב מאין כמותו, כמו שרובכן ורובכם ודאי מרגישות מיד. הנה ההזמנה כאן להרשמה לחצו כאן.

שבוע טוב,

שלכם ושלכן,

מרב