חברות וחברים יקרות ויקרים,

השבוע השתתפתי, יחד עם מאות מפגינות ומפגינים, באירוע יוצא דופן ונדיר לזכר ג', אשה בזנות שהתאבדה בחדרון בו גרה בבית הבושת בו "עבדה" יותר ממחצית חייה הקצרים. דיברתי שם על החובה שלנו כחברה סולידרית להוציא את הזנות מהחיים שלנו. החוק להפללת לקוחות בזנות והפניית תקציבים לשיקום נשים שיוצאות ממעגל הזנות הן רק חלק מהדרכים לעשות את זה, ואני אלחם בכל כוחי כדי להבטיח שאנחנו נגיע לשם. הנה דברים שאמרתיבהפגנה (תודה לטלוויזיה החברתית שצילמה) ובראיונות עם עידן קוולר לפני ההפגנה ועם יעל דן למחרת.

הממשלה ציינה השבוע מאה ימים של כהונה ללא הישגים, אם לא מחשיבים את העמקת הפערים החברתיים, הידרדרות המצב הביטחוני והביטחון האישי והכנת התקציב הגרוע העומד לפתחנו. אני וכל חברי המחנה הציוני נמשיך גם במושב הבא להיות אופוזיציה וניאבק בכל הכוח בתקציב שתוקע את אזרחי ואזרחיות ישראל בלי יכולת להתקיים בכבוד ובחוק ההסדרים הלא דמוקרטי. הנה דברים שאמרתי בנושא. דיברתי על זה גם ברדיו קול ברמה.

ביום שלישי הרציתי לחניכי וחניכות קורס העיתונאים של גלי צה"ל. שמחתי לראות בקהל רוב מוחץ של בנות, מספר לא מבוטל של חובשי כיפה, ובכלל ייצוג מרשים למגוון קבוצות בחברה הישראלית. אני שמחה לקחת חלק בהשקעה בדור העתיד של העיתונאים והעיתונאיות, יש להם שליחות חשובה ותפקיד מפתח בהגנה על הדמוקרטיה בישראל.

/Pulseem/ClientImages/3320///%D7%9E%D7%A8%D7%91%204.jpg

הקיץ נותן אותות בכל ההורים המותשים והמותשות, אבל בערבים כבר אפשר להרגיש רוח סתיו מתגנבת. אני מצפה לראות את כולכן וכולכם באירוע סוף המושב המסורתי שלי שייערך בעלמה ביץ' בגבול תל אביב-יפו ביום ראשון החל משבע בערב. תפאורת שקיעה מושלמת, רחש גלים וחברים וחברות טובים. יהיה כיף. ולכל התלמידים והתלמידות – והאמהות והאבות שלהם – חזרה קלה לשגרה ושנת לימודים כיפית. לפרטים נוספים

 

/Pulseem/ClientImages/3320///%D7%9E%D7%A8%D7%916.jpg

שלכן ושלכם,

שבת שלום,

מרב